Про Центр

Навчальна робота

Методична робота

Обмін досвідом

Масові заходи

Документи

Архів

ЗМІ про нас

Контакти

Газета "Грані"

Тендери

Н О В И Н И

 

23.03.2018

 

 

В «Гранях» відбувся обласний семінар

З метою підвищення кваліфікації та професійної майстерності керівників гуртків спортивно-технічного профілю, розповсюдження досвіду роботи у цій галузі позашкілля, Центр «Грані» організував проведення семінару «Формування в учнів стійкого інтересу до технічної творчості в гуртках спортивно - технічного профілю».
Захід відбувся 22 березня 2018 року. В ньому взяли участь більше 30 педагогів із закладів позашкільної освіти області: Центру «Грані», СЮТ м. Мелітополя, СЮТ м. Запоріжжя, ЦНТТУМ «Політ» м. Запоріжжя, Клубу ДЮТ «Зоряний» м. Бердянськ, Василівського ЦДЮТТ, К-Дніпровського БДТ, Комишуваського БДЮТ, Михайлівського ДЦ, Оріхівського БДТ, Приморського ЦДЮТ, ЦДЮТ Шевченківського р-ну.
           Звіт          фото         відео

   
   

21.03.2018

 

Лідер центру «Грані» святкує День народження!

21 березня свій День народження святкує лідер Центру «Грані» Михайло Григорович Едель. Третину свого життя він присвятив центру, який став домівкою для багатьох поколінь вихованців. Щиро вітаємо його з Днем народження та бажаємо надалі залишатися енергійною людиною, яка запалює дитячі та дорослі серця!

Колектив Центру «Грані»

   

21.03.2018

 

Вже в цей четвер – обласний семінар у «ГРАНІ»

22 березня в Центрі «Грані» пройде обласний семінар для методистів позашкільних навчальних закладів та керівників гуртків спортивно-технічного профілю. В програмі семінару: аналіз мережі гуртків спортивно-технічного профілю Запорізької області; майстер-класи з авіа -, авто -, судномоделювання. Наостанок на всіх присутніх чекає екскурсія до музею техніки «Фаетон».

Журналістка телестудії «Грані» Марина Пахота

   

21.03.2018

 

Як наші вихованці опинились на «Хакатоні»

У запорізькій торгово-промисловій палаті «Козак Палац» 17-18 березня пройшло стартап-шоу «Хакатон 2». На ньому вихованці телестудії «Грані» презентували власний бізнес-проект «Video.Expo», який дає можливість інтерактивно знайомитися з виставками через Інтернет-платформу.

Журналіст «Грані» Роман Дьолог

   

19.03.2018

 

 

За результатами змагань команда автомоделістів Токмака – найкраща в області

17-18 березня 2018 р. на базі Центру «Грані» пройшли обласні змагання з автомоделювання в класі трасових моделей. У них взяли участь 7 команд з Запорізької області та м. Запоріжжя.
Кубок першості отримала команда центру дитячої та юнацької творчості м.Токмака. Відеозапис прямої трансляції заходу можна передивитись на YouTube каналі Центру «Грані» за посиланням

    дивитися фото

   

16.03.2018

Центр «Грані» голосує за Еделя Михайла Григоровича

15 березня пройшли відкриті збори Центру НТТУМ «Грані» за участю працівників Центру, батьківського комітету, учнівського самоврядування закладу. На зустріч були запрошені і депутати Обласної ради. Єдиним, хто відгукнувся на запрошення став лідер фракції УКРОП, правозахисник Ярослав Гришин.
Під час зустрічі обговорили Стратегічний план роботи розвитку Центру, проблеми, які постали перед закладом, а саме – незаконне звільнення виконуючого обов’язки директора М. Г. Еделя.
За підсумками зустрічі збори одноголосно ухвалили звернення до депутатського корпусу щодо затвердження Михайла Григоровича Еделя на посаді директора.
Депутат Ярослав Гришин заявив, що «почув чимало схвальних слів про пана Еделя, переконався в його професіоналізмі та не дасть обезголовити центр «Грані», забрати приміщення закладу у центрі міста та втратити один з передових закладів в Україні!»

Підтримати директора можете і ви, підписавши електронну петицію на сайті Обласної ради.

   

 

 

В підтримку директора Центру «Грані»

Батьківський комітет Центру ініціював петицію в підтримку призначення Михайла Григоровича ЕДЕЛЯ на посаду директора Запорізького обласного Центру «Грані». Проголосувати можна за посиланням

   

14.03.2018

Міжгурткові автозмагання

10 березня в Центрі «Грані» пройшли міжгурткові змагання з автомоделювання в класі трасових моделей.
Три команди Центру змагалися за право участі в обласному етапі змагань , які відбудуться вже в ці вихідні.

    фото

   

05.03.2018

 

Вітаємо учасників та переможців обласного конкурсу з початкового технічного моделювання

3 березня в Центрі «Грані» пройшов дев’ятий обласний конкурс з початкового технічного моделювання на тему «Автомобільний транспорт» для молодших школярів 7-10 років.
Спробувати свої сили приїхали 7 команд зі шкіл та позашкільних навчальних закладів Запоріжжя, Мелітополя та Михайлівки. Призерами в командному заліку стали: Станція юних техніків м.Запоріжжя, Михайлівська загальноосвітня школа №3; КЗ «Запорізький обласний центр НТТУМ «Грані» ЗОР; ЗНВК №109 м. Запоріжжя.
Переможці в командній та особистій першості були нагороджені Грамотами Департаменту освіти і науки ЗОДА та пам'ятними призами (дивіться звіт).
Відеотрансляцію заходу можна подивитися на YouTube каналі Центру «Грані», а яскравий репортаж – за посиланням. Дякуємо за участь!

   

02.03.2018

Запорізькі видання про «Грані»

1 березня у запорізьких виданнях вийшли матеріали про діяльність Центру «Грані»

«Запорізька правда»              «МИГ»

   

02.03.2018

 

Керівник центру дав інтерв’ю каналу «ТВ-5»

На каналі «ТВ-5» вийшов в ефір випуск програми «День тема», гостем якого був керівник центру «Грані» Михайло Едель.
Директор відповів на запитання ведучого щодо популярних гуртків Центру, кількості учнів, напрямах навчання, педагогах тощо. Програма вийшла насиченою, за вісім хвилин була надана цікава та розлога інформація про центр.

дивитися відео

   

28.02.2018

Вже в цю суботу проходитиме Обласний конкурс з початкового технічного моделювання

3 березня Центр «Грані» прийматиме учасників Обласного конкурсу з початкового технічного моделювання. Програма включатиме: захист проекту з теми «Автомобільний транспорт», теоретичний залік-тестування, а також учасники мають виготовити об’ємну модель автомобіля з цупкого паперу.
Конкурс можна буде подивитися в прямому ефірі на сайті Центру «Грані».

Катерина Алутіна, журналістка телестудії «Грані»

   

27.02.2018

Прес-конференція для журналістів

26 лютого в Прес-центрі обласного відділення Всеукраїнської спілки журналістів України відбулася прес-конференція адміністрації та батьківського комітету Центру «Грані» з метою привернення уваги громадськості до позашкільної освіти з науково-технічної творчості учнівської молоді

докладніше

   

27.02.2018

Методичний тиждень в «Гранях»

Для розвитку професійної майстерності педагогічних працівників створення мотивації і умов для професійного вдосконалення з 19 по 23 лютого в Центрі «Грані» пройшов Методичний тиждень.

детальніше            фото

   

24.02.2018

 

Візит депутата Верховної ради.

23-го лютого до Центру «Грані» завітав народний депутат Ігор Андрійович Артюшенко. Він ознайомився з роботою закладу, поспілкувався з педагогами та членами батьківського комітету Центру, оглянув навчальні лабораторії та кабінети. Особливе враження на депутата справила обласна виставка «Космічні фантазії», лабораторії спортивно-технічного напряму, дитячо-юнацька телестудія та лабораторія STEM-освіти. Останню, до речі, у цьому навчальному році облаштували новітнім обладнанням завдяки фінансовій допомозі депутата обласної ради – Гугніна Едуарда Анатолійовича.
Сподіваємося і на подальшу підтримку науково-технічної творчості учнів з боку влади.

дивитися фото

   

16.02.2018

 

 

 

Інтерв’ю з Олександром Димовим – колишнім вихованцем Дитячо-юнацької телестудії «Грані», а нині відомим в Україні радіоведучим та діджеєм.

   

12.02.2018

 

В Центрі «Грані» вітали з ювілеєм!

10 лютого на ювілейну сходинку свого життя ступила чудовий педагог, завідувач методичного відділу Центру «Грані», Алла Олексіївна Лукашева. Щиро вітаємо іменинницю та бажаємо здоров'я, невичерпних творчих сил, щастя і натхнення! Завжди залишатися на такій же позитивній хвилі, на життя дивитися з усмішкою та оптимізмом.

З повагою, колектив «Грані»

   

12.02.2018

 

 

Навчальна програма з робототехніки педагога Центру «Грані» рекомендована Міністерством освіти і науки

Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної освіти, кафедра позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова видали збірник «Навчальні програми з позашкільної освіти (науково-технічний напрям)», рекомендований МОН України (лист № 1/11-662 від 19.01.2018).
У авторський колектив цього збірника увійшла і методист Центру «Грані»  Гезалова Марина Аронівна, яка склала навчальну програму основ робототехніки та комп’ютерного моделювання. Вітаємо колегу з високим досягненням!

   

08.02.2018

 

Вітаємо!

7 лютого відбувся очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості – методист 2018». За напрямом «науково-технічна творчість» до очного туру пройшли методисти Центру Грані Куцова Тетяна Володимирівна та Матвієнко Катерина Іванівна. На цьому етапі претенденти демонстрували майстер-клас за відповідним напрямом.
Журі конкурсу визнало переможцем і рекомендувало для участі у Всеукраїнському етапі Куцову Тетяну Володимирівну.

   

02.02.2018

 

Не суперники, а колеги

1 лютого стартували курси журналістської майстерності від редакції газети «Запорізька правда». Виконуюча обов’язки головного редактора газети Наталія Зворигіна зазначила, що курси дають можливість навчитися виражати свої думки, ефективно комунікувати та бути впевненими в собі.
Вихованці дитячої телестудії «Грані», присутні на заході, дізналися про специфіку навчання на курсах, почули поради від редактора.
До речі, в газеті ви можете прочитати матеріал про навчання в Центрі «Грані».

   

31.01.2018

 

Майстер-класи дають наші випускники

Анастасія Бударина – випускниця телерадіостудії «Грані», студентка Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого 31 січня провела майстер-клас для вихованців Центру. Дівчина показала свої телевізійні роботи, розповіла про специфіку вступу до університету, особливості навчання на кафедрі кінорежисури та кінодраматургії.
До речі, Настя стала першою, але не єдиною, хто зумів вступити до цього поважного ВНЗ після навчання в телерадіостудії «Грані».

   

12.01.2018

 

В березні розпочнеться прийом робіт на обласний етап Всеукраїнських виставок-конкурсів

Інформуємо, що з 05 до 23 березня 2018 року проводитиметься прийом робіт на обласний етап виставок-конкурсів: з науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» та з початкового технічного моделювання «Перші кроки технічної творчості».

лист та програма проведення виставок

   

04.01.2018

УВАГА!

Наказом Міністерства освіти і науки від 13.11.2017 № 1468 затверджено нове Положення про Всеукраїнські відкриті заходи із спортивно-технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді.

   

22.12.2017

Пропонуємо взяти участь у обласних конкурсах!

В Центрі «Грані» проводиться прийом робіт на обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії». Для участі необхідно надіслати роботи до 26 грудня 2017 року.
План та інформаційно-методичні рекомендації
Одночасно з цим триває прийом дитячих робіт на обласний заочний конкурс з комп’ютерної анімації (до 28 лютого 2018 року)
План та Інформаційно-методичні рекомендації

   

22.12.2017

Підведені підсумки обласних етапів Всеукраїнських конкурсів

Запорізьким обласним Центром науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради з 02 до 17 грудня 2017 року були проведені обласні етапи Всеукраїнських конкурсів з: радіозв’язку на коротких хвилях «Швидкий ефір»; робототехніки «Роботландія»; історико-технічного стендового моделювання «Щит Батьківщини»; фотоаматорства «Зупинена миттєвість»; автомоделювання (трасові моделі) «Супер перегони ІІ»; авіамоделювання (кімнатні моделі) «Політ метелика»; інформаційних технологій «У світі байтів».
У заходах брали участь 360 учнів загальноосвітніх шкіл та вихованців позашкільних навчальних закладів Запорізької області. З результатами конкурсів можна ознайомитися за посиланням.

Підсумковий наказ

   

19.12.2017

 

 

 

Успішне завершення обласної зимової спартакіади: в Центрі «Грані» нагороджені найкращі авіамоделісти та інформатики

16-17 грудня 70 учнів шкіл та вихованців позашкільних навчальних закладів Запоріжжя та Запорізької області виборювали особисту та командну першість в обласних конкурсах авіамоделювання та інформаційних технологій.
Ці заходи стали завершальним етапом проведення обласної зимової спартакіади з НТТУМ, в якій брали участь понад 300 дітей.

В конкурсі з інформаційних технологій найкращою стала команда запорізького ліцею №34. Серед авіамоделістів найкраще кімнатні моделі запускала команда запорізького клубу НТТУМ «Політ», за що отримала Кубок першості.

фото:    авіа     інформ. технології            звіт

   

16.12.2017

 

Приєднуйтесь до акції «Новорічний подарунок для бійця»!

Колектив Запорізького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» брав активну участь в Обласній благодійній акції «Новорічний подарунок для бійця». На зібрані кошти було закуплено смаколики, каву, чай, цукерки та медичні засоби. Вихованці гуртків початкового технічного моделювання підготували вітальні листівки та новорічні сувеніри.
Благодійний подарунок та вітання з Новорічними та Різдвяними святами для наших земляків - бійців 55-ої окремої артилерійської бригади імені генерал-полковника Василя Петрова передасть власноруч 30 грудня керівник гуртка Центру «Грані», в минулому боєць АТО, а нині активний волонтер Олег Павлік.

   

11.12.2017

 

Центр «Грані» вперше здійснив пряму відеотрансляцію обласних конкурсів

09-10 грудня в обласному Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» 54 учня шкіл та вихованців позашкільних навчальних закладів Приморська, Токмака, Михайлівки, Дніпрорудного, Запоріжжя, смт.Новомиколаївки, с.Матвіївки змагалися в конкурсах з автомоделювання та фотоаматорства. Вихованці телестудії «Грані»: юні журналісти, оператори, відео- та звукорежисери здійснювали пряму відеотраснляцію заходів на youtube канал Центру «Грані».
Ефір можна подивитися за посиланням

         звіт             фоторепортаж заходів

   

06.12.2017

Вітаємо учнів Запорізької області, що стали переможцями VІІІ Всеукраїнської виставки-конкурсу «Майбутнє України»

З 21 по 23 листопада 2017 року в Києві на базі Міжнародного виставкового центру зібралося понад 100 МАНівців, щоб презентувати свої науково-технічні проекти і позмагатися за першість в інноваціях виставки-конкурсу «Майбутнє України». Вихованці Запорізької області здобули:
Борисов Павло – ІІ місце у номінації «Екологія та ресурсозбереження» (учень 10 класу Пологівської гімназії «Основа»)
Кадіров Юрій – ІІ місце у номінації «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології» (учень 10 класу Запорізької гімназії № 28)
Новік Вадим – ІІІ місце у номінації «Технічна творчість та винахідництво» (учень 11 класу Запорізького технічного ліцею)
Іванов Максим – ІІІ місце у номінації «Електроніка та приладобудування» (учень 10 класу Запорізького технічного ліцею)

          звіт

   

03.12.2017

Фоторепортаж: обласний конкурс (турнір) з робототехніки «Роботландія»

2 грудня у холі ТЦ «Амстор» пройшов 3-й обласний конкурс з робототехніки - як частина зимової спартакіади з науково-технічної творчості учнівської молоді.

фоторепортаж              детальніше

   

03.12.2017

Відкриття зимової спартакіади

2 грудня в Запорізькому Центрі НТТУМ «Грані» стартувала масштабна спартакіада з науково-технічної творчості учнівської молоді! Відкрив її обласний конкурс-виставка з військового стендового моделювання, присвячений Дню Збройних сил України.
80 дітей з Мелітополя, Бердянська, Полог, Енергодара, Запоріжжя, Михайлівки, представили 190 моделей техніки, серед яких: бронетехніка, авіація, легкові та вантажні автомобілі, мотоцикли, космічні кораблі, діорами та віньєтки, фігури та ін.

детальніше           фоторепортаж

   

28.11..2017

Вже в ці вихідні – початок масштабної обласної зимової спартакіади!

2-3 грудня пройдуть обласні конкурси з робототехніки та історико-технічного стендового моделювання. Звертаємо увагу, що робототехніки змагатимуться на території торгівельного центру «Амстор» (пр..Інженера Преображенского, 13). Конкурс стендових моделей проходитиме в Центрі «Грані».
Запрошуємо подивитися змагання роботів та виставку копій техніки.

   

20.11..2017

«Панорама» запросила юних журналістів до себе

10 листопада журналісти телестудії «Грані» відвідали редакцію запорізької газети «Панорама». Заступник головного редактора Ірина Василівна Єгорова влаштувала захоплюючу екскурсію редакцією. Журналістка Анастасія Каратеєва відповіла на запитання стосовно пошуку ідей для матеріалів, успішної взаємодії з людьми та можливостей працевлаштування.

Крістіна Степанова, журналістка телестудії «Грані»          

   

16.11..2017

Зустріч з Легендою

14 листопада в Запорізький Національний Університет приїхав легендарний поет, перекладач, громадський діяч і просто Символ України – Дмитро Васильович Павличко.
Журналісти дитячої телестудії «Грані» поспілкувалися з поетом та зробили фоторепортаж. Дмитро Васильович закликав запоріжців переходити на українську, наголошуючи, що мова – код нації. Під час заходу Анатолій Сердюк виконав три пісні на вірші Дмитра Павличка: «Два кольори», «Вставай, Україно!» і найріднішу для нас – «Хортиця».

журналістка «Грані» Марина Васильчук         

   

10.11.2017

 

 

 

Актуальний семінар щодо STEM-освіти в «Гранях»

Стрімка еволюція технологій веде до того, що незабаром найбільш популярними та перспективними на планеті фахівцями стануть програмісти, ІТ-фахівці, інженери, професіонали в галузі високих технологій. Освіта в галузі STEM є основою підготовки таких співробітників.
Саме тому, черговий обласний семінар, що пройшов 9 листопада 2017 р. у Центрі «Грані», називався «STEM-освіта як головна складова позашкільної (неформальної) освіти у профорієнтації учнівської молоді». У заході взяв участь 61 педагог: директори, їх заступники, завідувачі відділів, методисти та керівники гуртків з тридцяти закладів позашкільної освіти міст: Запоріжжя, Бердянська, Енергодара, Мелітополя, Токмака, Дніпрорудного, Василівського, Вільнянського, Гуляйпільського, Мелітопольського, Михайлівського, Новомиколаївського, Оріхівського, Пологівського, Приморського, Розівського районів області та вчителі шкіл м. Мелітополя і Чернігівського району.

детальніше                матеріали семінару                     фото

   

30.10.2017

 

 

Наймолодші робототехніки Центру «Грані» стали переможцями World Robot Olympіad WeDo

28 жовтня в м.Києві відбулася Перша Всеукраїнська Олімпіада з робототехніки World Robot Olympіad WeDo 2.0 для дітей 6-9 років.
Місто Запоріжжя з гідністю представила команда Центру «Грані» у складі Аліма Гезалова, Максима Кліменка, Альбіни Сопіної та їх керівника – Марини Аронівни Гезалової.
Не дивлячись на вік (Альбіні – 6 років, Максиму і Аліму – 8 років), вихованці гуртка «Основи робототехніки» стали переможцями в номінації «Найкраще програмування».
Призерів нагородили грамотами, а їх керівника подякою за сумлінну підготовку команди. Вітаємо та бажаємо подальших перемог!

         фото            відео              звіт

   

27.10.2017

У грудні розпочнеться прийом робіт на конкурс-виставку «Космічні фантазії»

Затверджений графік прийому робіт на заочний обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії» дивіться за посиланням

   

20.10.2017

 

Аншлаг на семінарі в Бердянському ЦДЮТ

З метою підвищення кваліфікації та професійної майстерності педагогів позашкільних закладів, за ініціативою обласного Центру НТТУМ «Грані», на базі Бердянського ЦДЮТ був проведений 19 жовтня 2017 року обласний семінар «Роль методичної служби у розвитку професійної майстерності педагогів ПНЗ».
В роботі семінару брали участь 51 педагогів з позашкільних навчальних закладів Бердянська та Бердянського району, м. м. Запоріжжя, Енергодара, Мелітополя, Вільнянського, Гуляйпільського, Мелітопольського, Приазовського, Приморського, Пологівського, Розівського та Токмацького районів.

детальніше           фото

   

19.10.2017

Орієнтовний план обласних заходів

До вашої уваги – ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН обласних масових заходів з науково-технічної творчості учнівської молоді на 2018 рік

   

17.10.2017

 

 

 

Їх об’єднують IT-технології

 

Вихованці гуртків Центру «Грані» 14 жовтня презентували свою роботу на ITBabyFest – першому в Україні фестивалі цифрових технологій для наймолодших дітей. Захід проходив в рамках Європейського тижня кодування, головна мета якого – сприяти поширенню інформації про кодування та створення різноманітних додатків, ігор за допомогою коду.
Марія Волкова, Микита Кузьменко, Олексій Відоменко, Олександр Агарков – вихованці гуртка «Комп’ютерна графіка та анімація» на чолі з керівником Ларисою Володимирівною Вороненко на заході спробували себе в ролі спікерів, провели майстер-клас по роботі в програмі Flash.
Вихованці гуртка «Основи робототехніки та комп’ютерного моделювання»: Віталій Брезгун, Анна Шило, Олександр Павлів, Тимур Івахненко, Макар Сидоров, Єгор Чорний на чолі з Мариною Аронівною Гезаловою знайомили відвідувачів з робомоделями, провели майстер-клас з Lego-конструювання для дітей віком від 6 до 9 років.
Також моделі своїх вихованців на платформі Arduino представив керівник гуртка «Електронне моделювання та конструювання» Олексій Юрійович Фарафонов.

   

13.10.2017

 

Робототехніки презентували роботу гуртка під час зустрічі з віце-президентом The LEGO Foundation

 

11 жовтня на офіційній зустрічі з віце-президентом The LEGO Foundation (Королівство Данія) Каспером Оттоссоном Канструпом і керівником проекту «Сприяння освіті» в Україні Оксаною Ромою, був підписаний Меморандум між The LEGO Foundation та інститутом педагогічної освіти.
Підписання документу про співпрацю має на меті професійний розвиток педагогів дошкільної та початкової ланки освіти, удосконалення якості післядипломної педагогічної освіти шляхом упровадження новітніх освітніх підходів.
В рамках зустрічі вихованці Центру «Грані» Павлів Олександр та Павлів Олексій презентували роботу свого гуртка «Робототехніка та комп’ютерне моделювання».
       детальніше

   

11.10.2017

Телестудія «Грані» презентує

Пропонуємо подивитися відеорепортажі, створені вихованцями телестудії «Грані»:
 

- День відкритих дверей
- обласний конкурс з автомоделювання
- обласний конкурс з судномоделювання

Може саме ви стали їх героями?!

   

11.10.2017

Активний початок навчального року

Робототехніки Центру «Грані» стали найактивнішими учасниками міських та обласних масових заходів. На їх рахунку – показові виступи на фестивалях та виставках, участь у конкурсах з робототехніки. І це лише за півтора місяця нового навчального року. Більше того, вони встигли завоювали призові місця!

Так, 1 жовтня під час Green RoboFest в БК Металургів м.Запоріжжя Павлів Олександр та Ткаченко Роман завоювали І місце в номінації «Робо рейсінг». А Шарма Олександр та Степаненко Олексій – ІІ місце в номінації «Сумо».
Вітаємо керівника гуртка Марину Аронівну Гезалову з перемогами вихованців та бажаємо тримати вискоку планку і надалі.
 

Тим часом, вже в цю суботу на робототехніків чекає ITBabyFest – перший в Україні фестиваль цифрових технологій для наймолодших дітей, який відбудеться в Запоріжжі. Запрошуємо всіх бажаючих прийти на фестиваль та подивитися презентаційну зону «гранівців». Захід відбудеться 14 жовтня в обласному Центрі молоді. Початок об 11-00.

   

11.10.2017

 

 

В Дніпрорудному навчали формувати соціальну компетентність

З метою підвищення кваліфікації та професійної майстерності педагогів з науково-технічної творчості учнівської молоді на базі Дніпрорудненського ЦДЮТ був проведений 04 жовтня 2017 року обласний семінар «Формування соціальної компетентності у вихованців в гуртках науково-технічної напрямку ПНЗ».
В роботі семінару брали участь 28 педагогів з позашкільних навчальних закладів міст Запоріжжя, Енергодара, Василівки, Дніпрорудного, Кам’янка-Дніпровської, смт. Михайлівки, с. Великої Білозерки, Веселівського та Мелітопольського району.

         Фото               детальніше

   

05.10.2017

Офіційні переможці обласних конкурсів

Увага! Підведені підсумки обласних етапів осінніх відкритих конкурсів з науково-технічної творчості учнівської молоді

 

Наказ про підсумки

   

02.10.2017

 

 

Перегони на швидкості подиху

1 жовтня в Центрі «Грані» пройшов відкритий обласний конкурс з автомоделювання в класах кордових моделей. Захід відбувся на оновленому відкритому кордодромі Центра «Грані» та був присвячений пам’яті Леоніда Вульфовича Левіта – засновника автомоделювання в Запорізькій області. Найкращий результат серед юних пілотів показала дівчина з м.Покрова Дніпропетровської області Булка Анна, її модель досягла швидкості 214 км/год.
Після юнацьких змагань свій майстер-клас показали досвідчені автомоделісти. Їх механічні витвори розганялись до швидкостей, важких навіть для зорового сприйняття. Триста кілометрів на годину – приємне досягнення для таких машин та їх пілотів.
Подібні змагання – класика автомодельного спорту, а також справжня насолода для зацікавлених глядачів.

   

29.09.2017

За заслуги перед Запорізьким краєм!

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти Григорій Самардак нагородив Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня Михайла Григоровича Еделя – директора Запорізького обласного Центру «Грані».


Михайло Григоровичу, щиро вітаємо Вас з заслуженою нагородою та з професійним святом! Від усього серця бажаємо і далі нести свою любов дітям, а також творчого натхнення і запалу!

колектив Центру «Грані»               

 

фото нагородження

   

25.09.2017

Фоторепортаж: обласні змагання
з авто та судномоделювання

Незважаючи на несприятливі погодні умови, 23-24 вересня юні авто та судномоделісти показали клас в запуску радіокерованих моделей. Яскравий фоторепортаж дивіться за посиланням:

 

судномоделювання              автомоделювання

   

15.09.2017

Коли працюють гуртки?

З розкладом роботи гуртків можна ознайомитися за посиланням

   

15.09.2017

Центр «Грані» яскраво відкрив новий навчальний рік

Запорізькі діти продовжують відкривати для себе нові хобі, а можливо і професію життя. Запорізький обласний центр науково-технічної творчості “Грані” відкрив свій 71 навчальний сезон. Для новачків та тих, хто лише збирається поповнити ряди юних техніків, провели майстер-класи, та екскурсії гуртками. Все — аби зацікавити дітей моделюванням. Найбільший захват у дітей викликали показові виступи авіа-, авто- та судномоделістів. Традиційно старт новому навчальному року дав запуск моделі ракети. Серед родзинок нового навчального року – відкриття гуртків сучасних дисциплін: комп’ютерного та 3D моделювання і робототехніки. У 150-ти гуртках центру “Грані” цьогоріч навчатимуться понад дві тисячі триста дітей різного віку.
 

Дивитися:              фоторепортаж         відеорепортаж

   
   

 

А Р Х І В   Н О В И Н

 

 

 

   
   

 ©Центр "Грані" 2018 р.