Про Центр

Навчальна робота

 Початкове моделювання

 Автомоделювання

 Авіамоделювання

 Судномоделювання

 Транспортне конструюв.

 Прикладна творчість

 Аквобіотехніка

 Радіоконструювання

 Фотостудія

 Телерадіостудія

 Клуб "Компьютер"

 Мала академія наук

 Робототехніка

Методична робота

Обмін досвідом

Масові заходи

Документи

Архів

ЗМІ про нас

Контакти

Газета "Грани"

Тендери

 

 

 Навчально-виховна робота

 

Загалом у Запорізькій області науково-технічною творчістю займається понад 20 тисяч учнів, а у самому Центрі НТТУМ «Грані» кількість учнів та вихованців сягає більш ніж півтори тисячі. Навчання серед учнів від 6-ти до 21-го року ведеться за 3-рівневою системою: - початкове моделювання і конструювання - основи технічної творчості; - конструкторська і науково-дослідницька діяльність.

Серед форм навчально-виховної роботи застосовуються: групова, клубна, лекційна, індивідуальна, навчально-тренувальна, консультаційна тощо. У Центрі «Грані» працюють творчі об’єднання більш ніж за 20-ма напрямами. Серед них авіа-, авто-, судномоделювання, автоконструювання, конструювання екологічно-чистого транспорту, аквабіотехніка, радіо-конструювання, інформатика і програмування, астрофізика, математика, фізика, економіка, телерадіостудія, фотостудія.

Збудований на подвір’ї Центру спортивно-технічний майданчик дозволяє проводитти змагання з авто-, авіа- судномоделювання.

 

Розклад роботи гуртків комунального закладу «Запорізький обласний центр НТТУМ «Грані» на літо 2017 р.

 

 

 

НАКАЗ КЗ ЗОЦ НТТУМ «ГРАНІ» ЗОР №59 від 14.10.2014 «Про організацію роботи філій»

 

ПЛАН роботи Комунального закладу «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради на 2015 рік

 

   
   

 ©Центр "Грані" 2017 р.