Зустріч авіамоделістів області

Запорізький обласний центр НТТУМ «Грані» спільно з Центром дитячої та юнацької творчості Шевченківського району провели 18 березня 2010 року обласний семінар-практикум за темою « Формування стійкого інтересу до технічної творчості у молодших школярів засобами конструювання та виготовлення найпростіших літаючих моделей у гуртках позашкільних закладів». У приміщенні ЦДЮТ Шевченківського району (м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 157-в) зібралися керівники гуртків спортивно-технічного профілю позашкільних закладів та вчителі трудового навчання м. Запоріжжя (Центр «Грані», міська СЮТ, ЦДЮТ Шевченківського району, Клуб НТТУМ «Політ», ЗНВК №23), Бердянська (КДЮТ «Зоряний»), Мелітополя (СЮТ), Токмака (ЦДЮТ), Василівки (Будинок молоді). Учасників семінару тепло привітала директор ЦДЮТ Шевченківського району, заслужений працівник народної освіти України Щитинина Р. Ю. Під час екскурсії по закладу, яку провела заступник директора з оргмасової роботи Мазнєва Г. В., учасники семінару побачили досягнення колективу ЦДЮТ Шевченківського району зі створення належних умов для гурткової роботи, для розвитку особистості вихованців. Досвід психолого - методичного супроводу творчої діяльності гуртків технічного напряму презентували психолог ЦДЮТ Черевична О. А. та методист Пашаєва О. В.

Майстер-клас «Виготовлення найпростіших (кімнатних) літаючих моделей у гуртку авіамоделювання» провів керівник гуртка – методист ЦДЮТ, майстер спорту з авіамоделювання Яновський Ігор Іванович. Не всі учасники семінару у своїх гуртках виготовляють саме найпростіші літаючі моделі, тому майстер-клас, підготовлений і проведений на високому рівні, стане поштовхом для поширення цього класу авіамоделювання.

В рамках роботи семінару також відбулося чергове засідання обласної координаційно-методичної ради (КМР) з авіамоделювання та ракетомоделювання. Обговорювалися питання підготовки до обласних та Всеукраїнських конкурсів-змагань з авіа- та ракетомоделювання у 2010 році. Засідання провели голова обласної КМР, керівник гуртка Центру «Грані», майстер спорту з авіамоделювання Лукашев А. Н. та завідувач оргмасового відділу Центру «Грані» Бережна С. Я.

Підсумки семінару підвів заступник директора з НМР Центру «Грані» Ревков О. В., який відмітив високий організаційно-методичний рівень заходу і вручив Подяки від Центру «Грані» директорові ЦДЮТ Шевченківського району Щитининій Р. Ю. та керівнику гуртка – методисту Яновському І. І.