Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ» провели 2-4 березня 2011 року в Києві Другу Міжнародну виставку «СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ – 2011».

Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади» за своїм науковим і фаховим рівнем уже отримала суспільне визнання і є найбільш широкомасштабною та рейтинговою освітянською виставкою.

Виставка презентувала в широкому спектрі досягнення національної системи освіти, були представлені творчі здобутки педагогічних колективів і наукових установ в інноваційній модернізації галузі освіти, досвід інтеграції до міжнародного освітнього простору, практику співпраці із зарубіжними навчальними закладами.

Про участь у виставці заявили близько 370 провідних навчальних закладів, підприємств, видавництв з 25 регіонів України, Польщі, Китаю, США, Словаччини, Естонії, Німеччини, Аргентини тощо.

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради уже вдруге взяв участь у такому престижному заході (вперше – у 2010 році).

Цього разу була представлена робота творчого колективу Центру «Грані» у номінації «Удосконалення розвитку позашкільної освіти» на тему: «Життєве самовизначення особистості вихованця через включення його в значущу діяльність гуртків автомоделювання». Як і у минулому році, Оргкомітет високо оцінив представлену роботу й відзначив її Дипломом Міжнародної виставки за активну участь в інноваційній модернізації національної системи освіти.

Вітаємо творчу групу та колектив обласного Центру «Грані» з цією високою нагородою!