КЗ «Зпорізький обласний Центр НТТУМ «Грані» ЗОР

 

Захід до 20-річчя Товариства сприяння обороні України

 

7 жовтня 2011 року в обласному Центрі  науково-технічної творчості  «Грані» пройшов святковий захід з нагоди 20-річчя Товариства сприяння обороні нашої незалежної держави та Дня міста Запоріжжя. Центр «Грані» вже багато років спільно з ТСОУ проводять обласні змагання з спортивно-технічних видів спорту та виховали не одне покоління юних переможців. В межах означеного святкування призери обласних змагань з авто- та судномоделювання були нагороджені почесними грамотами за спортивні досягнення.

В урочистому заході взяли участь: Герой Радянського Союзу, генерал-майор авіації, почесний громадянин міста Запоріжжя Рубанов Петро Акімович; голова Орджонікідзевського районного комітету ТСОУ Чернов  Геннадій Васильович; засновник Федерації екстремальних технічних видів спорту України  Тимошов Сергій Олександрович; переможці обласних змагань з авто- та судномоделювання, вихованці та керівники гуртків спортивно-технічного напряму Центру «Грані».

Петро Якимович Рубанов звернувся до гостей з урочистим словом та розповів  про витоки діяльності ТСОУ, досягнення радянських планеристів, льотчиків, їх внесок у розвиток вітчизняної авіації. Учасниками заходу була висловлена надія на подальшу сумісну роботу Центру «Грані» та ТСОУ.